Greita ir kokybiška spauda
Vizitinės kortelės per 24 valandas

+370 37 203 374
info@indigopro.lt

Vizitines korteles gaminame kasdien

vizitinesVizitinės kortelės – Jūsų atstovaujamos firmos ar Jūsų įvaizdžio pristatymas. Kas yra Lietuvoje vizitinė kortelė?

 

Vizitinės kortelės – „Visite Biletes“ – atsirado XVII amžiaus Prancūzijoje, karaliaus Liudviko XIV dvare, kuriame, kaip žinia, atsirado ir dabartinė etiketo samprata. Iš ten jos paplito po visą pasaulį, ir XIX amžiuje tapo privalomu kiekvieno Europos bei Amerikos džentelmeno atributu.

Pirmosios vizitinės kortelės nebuvo tokios mažos, kaip dabartinės. Tada jos buvo kortos dydžio, vos mažesnės už suaugusio vyro plaštaką. Mat, kortos būtent ir buvo pirmosios vizitinių kortelių funkciją atlikusios priemonės – ant jų buvo užrašomi reikiami duomenys, skolininko įsipareigojimai ir kita informacija. Laikui bėgant, jos evoliucionavo į sveikinimo korteles bei kiekvieno didiko priemone pabrėžti savo titulų ir turtų gausą – dailiai išpiešiant ant kortelės visus savo herbus bei regalijas (būtina neužmiršti, kad dauguma anų laikų didikų buvo beraščiai, todėl paveiksliukai buvo kur kas iškalbingesni, nei kažkokie „krendeliai“, vadinami raidėmis). Tiesa, Liudviko XIV dvare didikai jomis nesikeisdavo, nes jų tarnai tiesiog supažindavo reikiamą asmenį (dažniausiai – į akis kritusią damą) su juo susidomėjusio asmens duomenimis. (daugiau skaitykite žurnale “Darni pora“)

 

Ko gero nieko nenustebinsime pasakydami, jog pagal vizitines korteles sudaromas pirmasis įspūdis apie jos savininką. Šiam įspūdžiui sudaryti pakanka vos keletas sekundžių. Vizitinės kortelės yra viena labiausiai matomų Jūsų įvaizdžio dalių. Ji gali tapti sėkmingo verslo dalimi jeigu:

  • visada turėsite vizitines korteles su savimi;

  • vizitinės kortelės kokybė bus nepriekaištinga;

  • kortelę pridesite prie dokumentų kuriuos pasirašote ar įteikiate;

  • apsikeiskite kortelėmis su pašnekovu užuot tik įteikę savąją – taip Jus geriau įsimins;

  • paprašysite, kad firmos, kurioms teikiate savo paslaugas platintų Jūsų vizitines korteles.

 

Teigiamam įspudžiui sudaryti neužtenka vien turėti tvarkingas ir Jūsų veiklą atspindinčią vizitines korteles. Jos pagaminimo kokybė taip pat turi būti nepriekaištinga – kokybiška reklama parodo Jūsų darbų kokybę ir kelia pasitikėjimą.

 

Kompetentingi darbuotojai pasiruošę jums patarti visais klausimais: nuo popieriaus parinkimo iki tekstų užrašymo. Susisiekite dabar ir gaukite išskirtinį pasiūlymą. Apie vizitines korteles galite klausti parašę trumpai užklausos formoje. Visada greitai susisieksime su jumis ir sutarsime dėl vizitinių kortelių spausdinimo terminų ir kainos.

 

Arba užsukite pas mus į biurą adresu Kęstučio g. 79-2, Kaunas

 

Aš nesiunčiu spamo

Rekomenduoja:
Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  © 2018 Indigo projektai, UAB