Greita ir kokybiška spauda
Vizitinės kortelės per 24 valandas

+370 37 203 374
info@indigopro.lt

Viniliniai lipdukai (universalūs, automobiliniai, šviesdėžėms)

Viniliniai lipdukai. Teikiame įvairias spausdinimo paslaugas, taip pat spausdiname ir vinilinius lipdukus. Mūsų sėkmės garantas – sparti gamyba, žema kaina ir aukščiausia kokybė.

 

Plačiaformate spausdinimo technologija spausdiname įvairius lipdukus ant vinilinės medžiagos: universalius, tinkančius įvairiems paviršiams, taip pat skirtus automobiliams ar šviesdėžėms. Ši technologija išsiskiria aukšta ir ilgaamže medžiagų bei naudojamų dažų kokybe. Medžiaga puikiai limpa prie bet kokio lygaus ir švaraus paviršiaus, o naudojami solventiniai dažai yra atsparūs braižymui ir klimato kaitai: drėgmei, UV spinduliams, šalčiui.

 

Mūsų atspausdinti universalūs viniliniai lipdukai idealiai sukimba su visais paviršiais. Jais galite atnaujinti pabodusį namų ar biuro interjerą, klijuodami lipdukus ant sienų, langų, baldų ar kitų smulkmenų.

 

Automobiliniai viniliniai lipdukai padės automobilį paversti mobilia reklamos priemone ar tiesiog išskirtiniu meno kūriniu. Jie puikiai limpa, ilgai laikosi ir nesibraižo.

 

 

Šviesdėžėms skirti lipdukai nebijo lempų skleidžiamos šviesos: netrūkinėja, nesiglamžo, neatsilupa. Dėl ypatingos spausdinimo technologijos, kokybiškos medžiagos ir dažų santykio, spalvos matosi itin ryškiai, todėl iškaba kabės ne tik ilgai, tačiau ir pritrauks didesnį potencialių klientų ratą.

 

Kokybės garantija – naujausios spausdinimo mašinos, užtikrinančios greitą atlikimą. Jos nereikalauja ypatingų paruošiamųjų darbų, todėl galime pasiūlyti mažiausią kainą.

 

Viniliniai lipdukai yra puikiai matoma reklamos ir informacijos priemonė, išskirianti jus iš kitų. Mūsų meistrai pasiruošę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Susisiekite ir sužinokite daugiau.

 

Viniliniai lipdukai yra nepakeičiami, siekiant nebrangiai atnaujinti interjerą naujomis detalėmis, pagyvinti pabodusius baldus, namų apyvokos reikmenis. Nedarydami žalos, jie puikiai užpildo matomiausias reklamos vietas: langus, vitrinas, automobilius, šviesdėžes. Viniliniai lipdukai – nebrangi, sėkmingo marketingo strategija, padedanti išsiskirti ir prišaukti didesnę verslo sėkmę.

Kompetentingi darbuotojai pasiruošę jums patarti visais klausimais: nuo popieriaus parinkimo iki tekstų užrašymo. Susisiekite dabar ir gaukite išskirtinį pasiūlymą. Apie mūsų paslaugas galite klausti parašę trumpai užklausos formoje. Visada greitai susisieksime su jumis ir sutarsime dėl spausdinimo terminų ir kainos. Aplankykite mus Facebooke.

 

Arba užsukite pas mus į biurą adresu Kęstučio g. 79-2, Kaunas

Aš nesiunčiu spamo

Rekomenduoja:
Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  © 2018 Indigo projektai, UAB