Greita ir kokybiška spauda
Vizitinės kortelės per 24 valandas

+370 37 203 374
info@indigopro.lt

Vėliavos (medžiaginės ir popierinės veliavos)

VELIAVOSSpaustuvė teikia vėliavų (veliavos) spausdinimo paslaugas. Spausdindami vėliavas pas mus, būsite garantuoti aukščiausia kokybe ir greitai atlikta produkcija už žemą kainą.

Vėliavas spausdiname plačiaformate spaudos technologija ant specialaus vėliavinio audinio iš dviejų pusių, todėl nevertėtų baimintis, kad viena pusė atrodys ryškiau. Vėliavinis audinys yra tvirtas ir ilgaamžis. Jis pakankamai lengvas, nesugeriantis drėgmės ir lengvai džiūstantis. Pasižymi labai tvirta medžiaga, kuri, pučiant net ir stipriausiam vėjui, neplyšta ir nedyla nuo kaitrių saulės spindulių. Audeklą patogu skalbti ir lyginti. Jis nesitraukia, nedažo ir neblunka.

Taip pat labai svarbu, kokie dažai naudojami spausdinimo procese. Pas mus naudojami tik aukščiausios klasės ekologiški solventiniai dažai. Jie atsparūs drėgmei, saulės spinduliams ir kitiems klimato pokyčiams bei braižymui. Tiksliai atspausti dažai užtikrina ryškią neblunkančių spalvų kokybę, todėl mūsų spausdinamos vėliavos jums tarnaus ne vienerius metus. Platus formatų pasirinkimas: nuo klasikinio iki labai didelio (160 cm.) formato leis užsisakyti ryškiaspalves, iš bus tolo matomos veliavos. Jums pageidaujant, įspausime logotipą ar kitą informacinį užrašą.

Paslaugus personalas, naujausia technika ir kokybiškos medžiagos leidžia užtikrinti sklandų darbą ir žemas kainas kiekvieną dieną. Susisiekite ir mes pateiksime optimaliausią variantą, tenkinantį jūsų poreikius.

Respublikinę vėliavą privalo turėti kiekvienas nuosavoje valdoje gyvenantis pilietis. Ji iškeliama per valstybines šventes, kurių, kaip žinia, įvairiais metų laikais yra nemažai. Mūsų pagamintos veliavos yra iš tvirto audinio ir aplinkos poveikiui atsparių dažų.

Taip pat galime atspausdinti bet kokią vėliavą su jūsų įmonės logotipu ar kita informacija. Lengvai plevėsuodama vėjyje ji pritrauks daugiau potencialių klientų. Aiškiai matomas prekės ženklas patvirtins stabilią įmonės veiklą ir suteiks pasitikėjimo jūsų partneriams bei užsakovams.

 

Kompetentingi darbuotojai pasiruošę jums patarti visais klausimais: nuo popieriaus parinkimo iki tekstų užrašymo. Susisiekite dabar ir gaukite išskirtinį pasiūlymą. Apie skaitmeninę spaudą ant vėliavų galite klausti parašę trumpai užklausos formoje. Visada greitai susisieksime su jumis ir sutarsime dėl veliavos spausdinimo terminų ir kainos. Aplankykite mus Facebooke.

 

Arba užsukite pas mus į biurą adresu Kęstučio g. 79-2, Kaunas

Aš nesiunčiu spamo

Rekomenduoja:
Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  © 2018 Indigo projektai, UAB