Greita ir kokybiška spauda
Vizitinės kortelės per 24 valandas

+370 37 203 374
info@indigopro.lt

Spauda ant tento

Indigoprojektai: tentai

Indigoprojektai: spauda ant tento

Spauda ant tento greitai spausdiname tentus, skirtus lauko reklamai. Net ir išrankiausiam vartotojui galime pasiūlyti aukščiausią kokybę už mažą kainą.

Spauda ant tento naudojame plačiaformate spaudos technologija, kurios dėka popieriaus ar kitos pasirinktos medžiagos formatas gali būti net iki 1,6 m. Galima rinktis matinį ar blizgų popierių, tentinę medžiagą ar drobę. Tentai skirstomi į dvi pagrindines rūšis: tai vidaus reklamai naudojami tentai ir lauko reklamai naudojami tentai. Nuo to, kur jie naudojami, priklauso, kokiais dažais bus spausdinami.

Vidaus reklamai naudojami tentai spausdinami pigmentiniais dažais. Jie yra bekvapiai, todėl nesukelia galvos skausmo, svaigimo ar kitų nemalonių pojūčių. Išsiskiria itin aukšta kokybe ir tiksliu, ryškiu vaizdo perteikimu, reikalingu dideliems gaminiams.

Lauko reklamai naudojame ekologiškus solventinius dažus, kurie yra atsparūs klimato kaitai: temperatūrų svyravimams, UV spinduliams, drėgmei, taip pat ir braižymui. Jie idealiai sukimba su naudojama medžiaga, garantuodami jos ilgaamžiškumą ir kokybiškų atspalvių atkūrimą.

Greitą ir kokybišką spausdinimą garantuoja naudojami aukščiausios rūšies dažai, patvarios spaudos medžiagos ir geriausi spausdinimo aparatai, atitinkantys naujausius standartus.

Siekiame būti geriausiais savo rinkoje, todėl visuomet įsigiliname į individualius kliento poreikius, kruopščiai atrenkame naudojamas medžiagas ir greitai pateikiame kokybišką galutinę produkciją už žemą kainą. Susisiekite ir papildykite ilgamečių mūsų klientų gretas.

Tentai yra gerai matoma reklamos priemonė, padedanti pasiekti tikslinę vartotojų grupę. Kokybiškai pagamintas tentas nesibraižys ir tarnaus iki 5 metų lauko sąlygomis ir dar ilgiau, laikomas viduje. Spauda ant tento efektyvi reklamos priemonė lauke ant pastato, ant automobilio, ant gatvės stulpų stovų, parodose, parduotuvių vitrinose ir įvairiose prekybos vietose.

 

Kompetentingi darbuotojai pasiruošę jums patarti visais klausimais: nuo popieriaus parinkimo iki tekstų užrašymo. Susisiekite dabar ir gaukite išskirtinį pasiūlymą. Apie spaudą ant tento galite klausti parašę trumpai užklausos formoje. Visada greitai susisieksime su jumis ir sutarsime dėl tentų spausdinimo terminų ir kainos. Aplankykite mus Facebooke.

 

Arba užsukite pas mus į biurą adresu Kęstučio g. 79-2, Kaunas

Aš nesiunčiu spamo

Rekomenduoja:
Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  © 2018 Indigo projektai, UAB