Greita ir kokybiška spauda
Vizitinės kortelės per 24 valandas

+370 37 203 374
info@indigopro.lt

Šilkografinė spauda – šilkografinė spaudos technologija

Šilkografinė spauda (silkografine spauda) naudojama išskirti save iš kitų. Šilkografijos būdų pagamintas spaudinys jaučiamas liečiant rankos pirštų galiukais, tai suteikia malonų jausmą, todėl turėdami tokios spaudos vizitines korteles būsite išskirtinis.

 Spaustuvėje rasite naujausias spausdinimo mašinas, leidžiančias greitai sukurti kokybiškus ir nebrangius spaudinius silkografine spauda. Mus renkasi tie, kam brangus laikas ir pinigai, nes mes priimame abiems pusėms naudingus ekonomiškiausius sprendimus, nemažindami kokybės. Parinkti spausdinimo būdai, leidžia džiaugtis ilgaamžiais ir išskirtiniais spaudiniais.

Išskirtinė spausdinimo technologija – šilkografija – leidžia sukurti įvairius efektus ir paversti spaudinį unikaliu. Silkografine spauda spausdinami:

  • Vizitinės kortelės;

  • Atvirukai;

  • Kvietimai;

  • Diplomai, padėkos raštai.

 

Šilkografija yra pati seniausia ir viena pažangiausių technologijų pasaulyje. Ji kilusi iš tolimųjų Rytų, greičiausiai, iš Kinijos. Patobulinta ir 1907 metais užpatentuota Anglijoje.

Ypatinga tuo, jog spausdinant, pasidengia storas dažų sluoksnis, sukuriantis iškilusius rašmenis ar ornamentus. Kiekvienai spalvai daromas atskiras trafaretas ant šilkinio tinklelio, tuomet jis dedamas ant popieriaus ir tolygiai padengiamas dažais. Taigi, kuo daugiau spalvų, tuo procesas sudėtingesnis, o gaminys įgauna išskirtinės kokybės, unikalumo ir prabangos pojūtį. Spalvų paletė labai turtinga, todėl galima sukurti vienetinį dizainą. Šiuo būdu galima spausdinti ne tik ant pasirinkto formato popieriaus ar kartono, tačiau ir ant plastmasės, stiklo, keramikos ar tekstilės gaminių.

Šis spausdinimo būdas puikiai tiks, siekiant sukurti išskirtinį spaudinį ir palikti neišdildomą įspūdį, jei jums rūpi:

  • Itin aukšta kokybė;

  • Plati spalvų paletė;

  • Ypatingu spausdinimo būdu išgaunamas reljefinis vaizdas;

  • Greitas paruošimas;

  • Platus spausdinamosios medžiagos pasirinkimas (popierius, kartonas, stiklas, tekstilė ir t. t.)

  • Maža kaina.

Didžiuojamės, galėdami būti jums naudingi, siekiant susikurti išskirtinį gaminį silkografine spauda. Bendraudami su patyrusiais dizaineriais, galėsite džiaugtis vienetiniais darbais ir itin aukšta kokybe.

 

Kompetentingi darbuotojai pasiruošę jums patarti visais klausimais: nuo popieriaus parinkimo iki tekstų užrašymo. Susisiekite dabar ir gaukite išskirtinį pasiūlymą. Apie šilkografinę spaudą galite klausti parašę trumpai užklausos formoje. Visada greitai susisieksime su jumis ir sutarsime dėl spausdinimo terminų ir kainos. Aplankykite mus Facebooke.

 

Arba užsukite pas mus į biurą adresu Kęstučio g. 79-2, Kaunas

Aš nesiunčiu spamo

Rekomenduoja:
Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  © 2018 Indigo projektai, UAB