Greita ir kokybiška spauda
Vizitinės kortelės per 24 valandas

+370 37 203 374
info@indigopro.lt

Plačiaformatė spauda

Plačiaformatė spauda – spausdiname naujausiais spausdinimo aparatais.

Kaune vieni iš pirmųjų įsigijome plačiaformatę spausdinimo mašiną, nes plačiaformatės reklaminės spaudos poreikis greitai augo. Klientai pateikdavo tiek užsakymų, kad tekdavo dirbti daugiau nei 16 valandų per parą. Galima teigti, kad mašina dirbo be sustojimo. Ilgametė darbo patirtis leidžia užtikrinti aukštą kokybę, greitą atlikimą ir žemą kainą. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl visuomet pateikiame geriausią pasiūlymą, atsižvelgdami į poreikius ir parenkame tinkamiausią spaudos technologiją (placiaformate spauda).
Plačiaformate spaudos technologija atspausdinti gaminiai pasižymi itin dideliu formatų pasirinkimu ir yra atsparūs lauko sąlygoms.

Plačiaformate spauda spausdinami:
Plakatai;
Iškabos, tentai;
Informacinės ir reklaminės lentelės;
Viniliniai lipdukai;

Plačiaformatis spaudos būdas (placiaformate spauda) leidžia pasirinkti itin didelį popieriaus formatą ir yra nepakeičiamas spausdinant lauke ar viduje naudojamas reklamas, kurių pagrindinis kriterijus yra dydis ir aiškus matomumas. Gaminiams, skirtiems naudoti viduje, naudojami bekvapiai pigmentiniai dažai, išsiskiriantys itin aukšta kokybe. Galima rinktis įvairaus storio matinį ar blizgų popierių, tentą, drobę ar kitas medžiagas.
Placiaformate spauda lauko reklamoms, naudojami ekologiški solventiniai dažai ne tik saugo aplinką. Šiais dažais atspausdinti spaudiniai atsparūs braižymui ir aplinkos sąlygoms: temperatūrų kaitai, saulės spinduliams, drėgmei. Dėl ypatingos technologijos, dažais tiksliai atkartojamos smulkiausios vaizdo detalės, tiksliai perteikia informaciją ant jūsų pasirinktos medžiagos. Tvirtos medžiagos ir ilgaamžiai dažai, užtikrina lauko reklamos patvarumą net labiausiai permainingomis oro sąlygomis. Siekiant dar didesnio patvarumo, spaudinius galima laminuoti.
Pagrindiniai privalumai:
Didelis pasirenkamo formato dydis;
Reikalingos spausdinimo medžiagos pasirinkimas (popierius, tentas, drobė);
Ilgaamžiai dažai;
Aplinkos poveikiui ir braižymui atsparios medžiagos;
Greitas atlikimas;
Maža kaina.
Jei vis dar galvojate, kur spausdinti didelio formato gaminius, neabejokite, mes siūlome aukščiausią kokybę už mažiausią kainą.

 

Kompetentingi darbuotojai pasiruošę jums patarti visais klausimais: nuo popieriaus parinkimo iki tekstų užrašymo. Susisiekite dabar ir gaukite išskirtinį pasiūlymą. Apie placiaformate spauda galite klausti parašę trumpai užklausos formoje. Visada greitai susisieksime su jumis ir sutarsime dėl placiaformatės spaudos atlikimo terminų ir kainos. Aplankykite mus Facebooke.

 

Arba užsukite pas mus į biurą adresu Kęstučio g. 79-2, Kaunas

Aš nesiunčiu spamo

Rekomenduoja:
Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  © 2018 Indigo projektai, UAB