Greita ir kokybiška spauda
Vizitinės kortelės per 24 valandas

+370 37 203 374
info@indigopro.lt

Ofsetine spauda – ofsetinė spaudos technologija

Ofsetine spauda naudojama daugelyje Lietuvos spaustuvių.

Ofsetine spauda vadinama technologija kuomet dažai nuo spaudos formos ant popieriaus patenka ne tiesiog, bet per tarpinį elastinės medžiagos (ofseto) cilindrą. Vaizdas ant formos yra tiesioginis, o ne atvirkščias (veidrodinis) kaip ant kitų spaudos formų. Spausdinama vandeniui atspariame ofsetiniame popieriuje, dažnai greičiau negu kitais būdais.

Siūlome spausdinimo paslaugas, garantuojančias aukštą kokybę ir spartų atlikimą už mažiausią kainą. Mūsų naudojamos ofsetinės spausdinimo mašinos yra patvarios, atitinkančios aukščiausius standartus.

Didelį tiražų kiekį spausdiname ofsetine spauda / spaudos technologija, kuria galima spausdinti:
Plakatus;
Knygas, žurnalus;
Katalogus;
Firminius blankus, sąskaitas faktūras;
Kalendorius;
Atvirukus, kvietimus;
Skrajutes;
Bukletus, brošiūras;
Etiketes, lipdukus.

Ofsetine spauda - būdas yra pats populiariausias visame pasaulyje, spausdinantis didelių tiražų leidinius. Dar 1875 metais užpatentuotas Anglijoje, vėliau tobulintas ir plačiai naudojamas iki šių dienų. Taip pavadintas dėl ypatingos spausdinimo technologijos: dažai ne tiesiogiai patenka ant popieriaus, o yra perkeliami (offset) guminio cilindro pagalba. Taip sukuriamas „minkšto“ spausdinimo efektas, tausojantis popierių ir neleidžiantis spalvoms blukti. Siekiant išgauti aukščiausią kokybę, labai svarbu parinkti tinkamą popieriaus ir dažų santykį. Nors ofsetinei technologijai tinka visų formatų popierius, dėl jo rūšies reiktų pasitarti su specialistais.

Lyginant su kitais spausdinimo būdais, ofsetinė spauda nereikalauja ypatingos priežiūros ir yra tinkamiausia gaminti didelius kiekius aukštos kokybės spaudinių. Ji pasižymi itin tiksliai atkartotu vaizdų perkėlimu ir ilgaamže kokybe. Popierius ilgai nesusidėvi, o spalvos išlieka ryškios, lyg ką tik iš spaustuvės.
Pagrindiniai ofsetinės spaudos technologijos privalumai:
Platus popieriaus formato pasirinkimas;
Greitas didelių tiražų spausdinimas;
Žema kaina;
Aukšta, neblunkančių spalvų kokybė;
Dėl ypatingos technologijos, spaudiniai dėvisi lėčiau.
Visada esame pasiruošę padėti išsirinkti jums tinkamiausią spausdinimo technologiją. Turimas žinias, derindami su aukščiausios klasės spausdinimo mašinomis, niekada nenuviliame savo klientų ir visuomet siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl ofsetine spauda galima pasitikėti.

 

Kompetentingi darbuotojai pasiruošę jums patarti visais klausimais: nuo popieriaus parinkimo iki tekstų užrašymo. Susisiekite dabar ir gaukite išskirtinį pasiūlymą. Apie kvietimus galite klausti parašę trumpai užklausos formoje. Visada greitai susisieksime su jumis ir sutarsime dėl kvietimų spausdinimo terminų ir kainos. Aplankykite mus Facebooke.

 

Arba užsukite pas mus į biurą adresu Kęstučio g. 79-2, Kaunas

Aš nesiunčiu spamo

Rekomenduoja:
Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  © 2018 Indigo projektai, UAB