Greita ir kokybiška spauda
Vizitinės kortelės per 24 valandas

+370 37 203 374
info@indigopro.lt

Lipnių plėvelių pjaustymas

Teikiame ne tik įvairias spausdinimo paslaugas. Jūsų patogumui, greitai ir pigiai išpjausime norimo formato lipnias plėveles (lipniu pleveliu pjaustymas).

Lipnių plėvelių pjaustymas (ploteriavimas), atliekamas kokybišku prietaisu – braižytuvu, plačiau žinomu, kaip ploteris. Jis yra sujungtas su kompiuteriu, kuriame įdiegta specializuota pjovimo dizaino programinė įranga. Šios įrangos pagalba, braižytuvui perduodami tikslūs duomenys, kurio peiliukai tiksliai išpjauna norimo dydžio ir formos ornamentus iš pasirinktos spalvos lipnios plėvelės. Pjaunant daug tokių pačių detalių, atkartojamos idealiai atitinkančios formos.

Naudojama įranga ypač tiksliai ir greitai išpjauna pageidaujamas formas, o naujausių technologijų dėka, savo klientams galime pasiūlyti aukštos kokybės pjovimo paslaugas už mažą kainą.

Iš lipnios plėvelės išpjaustyti lipdukai, tinka padengti įvairiems lygiems paviršiams: automobiliuse, langų vitrinose, šviesdėžėms, sienoms ir kitiems daiktams. Lipniu pleveliu pjaustymas naudojimas taip pat labai plačiai: vitrinoms,  iškaboms, informaciniams stendams, automobiliams (fūroms), relkaminiams tentams, informacinėms lentelėms, trafaretams, stendams, ir perspėjimo ženklams. Turime platų lipnių plėvelių spalvų pasirinkimą. Susisiekite su mumis ir mes tikrai rasime tinkamiausią sprendimą.

Gaminiais iš lipnios juostelės, galėsite dekoruoti automobilį, vitrinas ir šviesdėžes. Jos puikiai tinka, norint nebrangiai atnaujinti namų interjerą ar kitus namų apyvokos daiktus. Tvirtai sukimba su visais lygiais paviršiais. Prieš klijuojant, svarbu juos švariai nuvalyti spiritu ir nusausinti. Taip būsite tikri, kad kokybiški gaminiai bus ne tik tobulos formos, tačiau ir sukibimas bus ilgalaikis.

Mumis pasitiki vis daugiau klientų, kuriems aktuali aukšta kokybė, žema kaina ir greitas paslaugų gavimas. Lietuvoje galima pamatyti labai daug mūsų pagamintos produkcijos pavyzdžių ant gerai žinomų prekybos centrų sienų, įvairių parduotuvių vitrinų stiklai apklijuoti pas mus pjaustyta lipnia reklamine plėvele.

Kompetentingi darbuotojai pasiruošę jums patarti visais klausimais: nuo popieriaus parinkimo iki tekstų užrašymo. Susisiekite dabar ir gaukite išskirtinį pasiūlymą. Apie teikiamą paslaugą lipniu pleveliu pjaustymas galite klausti parašę trumpai užklausos formoje. Visada greitai susisieksime su jumis ir sutarsime dėl pjaustymo terminų ir kainos. Aplankykite mus Facebooke.

 

Arba užsukite pas mus į biurą adresu Kęstučio g. 79-2, Kaunas

Aš nesiunčiu spamo

Rekomenduoja:
Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  © 2018 Indigo projektai, UAB